Pizzeria Valdagno

Pizzéria Valdagno je vhodným miestom pre neformálne rodinné posedenie, ako aj príležitosti oficiálneho charakteru – promócie, narodeniny, pomaturitné či pracovné stretnutia.

Pizzeria Valdagno

Pizzéria Valdagno chutná pizza z pece na drevo

Pizzéria Valdagno je vhodným miestom pre neformálne rodinné posedenie, ako aj príležitosti oficiálneho charakteru – promócie, narodeniny, pomaturitné či pracovné stretnutia.

Adresa: Hollého 850/19, 02001 Púchov
Telefón:042/4634732

Pizzéria Valdagno bola otvorená v máji 1997 a ponúka jedlá talianskej aj domácej kuchyne, ale hlavne viac ako 30 druhov pizze pečenej podľa klasickej talianskej technológie, t.j. pečie sa v peci vykurovanej drevom.

Výber a príprava surovín pre jednotlivé jedlá a pizze sa robí podľa osvedčených talianských receptúr.

Okrem jedál na objednávku, pizzéria ponúka aj celodenné menu do 18:00 ( počas pracovných dní ). Súčasťou jedálneho lístka je bohatý sortiment nealkoholických i alkoholických nápojov, z ktorých odporúčame kvalitné domáce a talianske vína. Za ochutnanie rozhodne stojí aj typický taliansky dezert – tiramisu, ktorý je pripravovaný v kuchyni pizzérie. PIZZÉRIA VALDAGNO disponuje 55 miestami, z toho 20 je vo fajčiarskej časti, ktorá je fyzicky oddelená od nefajčiarskej.

Naša pizzéria je vhodným miestom pre neformálne rodinné posedenie, ako aj príležitosti oficiálneho charakteru – promócie, narodeniny, pomaturitné a pracovné stretnutia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:12:0021:00
Utorok:12:0021:00
Streda:12:0021:00
Štvrtok:12:0021:00
Piatok:12:0021:00
Sobota:zatvorené
Nedeľa:zatvorené

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.