Flying Solutions, s.r.o. jazyková škola, preklady

Jazyková škola poskytujúca individuálne, skupinové a firemné jazykové kurzy vyučované rodenými hovorcami.

Flying Solutions, s.r.o. jazyková škola, preklady

Jazyková škola Flying Solutions Púchov

Jazyková škola poskytujúca individuálne, skupinové a firemné jazykové kurzy vyučované rodenými hovorcami.

Adresa: Komenského 1627/5, 02001 Púchov
Telefón:+421908097125
E-mail:info@flyinglanguage.sk

Flying Solutions je jazyková škola pôsobiaca v Púchove, poskytujúca výučbu anglického jazyka šitú na mieru svojim zákazníkom.

Naši zákazníci, všetkých úrovní znalosti jazyka si môžu vybrať niektorý z balíčkov individuálnej výučby (one to one kurzov), kurzov v skupinách alebo riešení pre firmy a to VÝLUČNE S NATIVE SPEAKERMI z anglicky hovoriacich krajín.

Títo, v porovnaní s učiteľmi pre ktorých je angličtina druhým jazykom umožňujú študentom učiť sa bez chybného používania fráz, efektívnejšie a hlavne so správnou výslovnosťou.

Preklady


100% garancia včasného odovzdania práce, ak nie vrátime Vám peniaze späť!

Ručíme za nami vykonané preklady a korektúry dokumentov dokončené v dohodnutej lehote. Ak dostanete Váš preklad a nie ste s ním úplne spokojní, budeme na ňom pracovať až pokiaľ nebude presne taký aký si ho prajete mať.
Štandardná doba trvania prekladu akorektúr textov je 3 dni. Avšak ponúkame aj:

- preklady do 24 hodín
- preklady do 48 hodín

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Flying Solutions – Jazykové kurzy v Bratislave

Flying Solutions – Jazykové kurzy v Bratislave Špitálska 2256/61, Bratislava, 811 08, +421908097125, info@flyinglanguage.sk

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.