Alexandra šport hotel ***

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku.

Alexandra šport hotel ***

Alexandra šport hotel ***

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku.

Adresa: ul. 1.mája 899, 02001 Púchov
Telefón:042/463 1451, 463 1452
E-mail:recepcia@alexandrasporthotel.sk
Hotel Managermanager@alexandrasporthotel.sk
Marketing managermarketing@alexandrahotel.sk

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku. Hostia majú možnosť ubytovania v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch a izbách pre imobilných hostí. K dispozícii je hotelové relaxačné centrum a fitness. Celková kapacita hotela dosahuje 105 osôb. V prípade väčších skupín dokážeme, vďaka našim spriazneným partnerom, zabezpečiť i ubytovanie vyššieho počtu hostí.

V rámci gastronomickej ponuky majú naši hostia skutočne na výber. Našu medzinárodnú reštauráciu Európa dopĺňa tradičná kuchyňa Koliby, ktorá má na Slovensku svoje dôležité a stabilné miesto a nemala by chýbať v žiadnom poctivom reštauračnom zariadení.

Vaše rodinné udalosti a konferenčné aktivity dokážeme zastrešiť našou priestrannou hlavnou sálou a vhodné miesto pre fajčiarov poskytuje náš cigarový salónik. Zorganizujeme Vám krásnu oslavu narodenín, svadobnú hostinu, pomôžeme pri Vašich kongresových aktivitách a poskytneme dôslednú asistenciu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Pokiaľ sa zaujímate o aktívne strávenie Vašich dní, nenechajte si ujsť naše fitness centrum, prípadne si odbehnite cez ulicu do športového areálu. Vaša pohoda a relax sú zaručené i vďaka nášmu wellness centru. Krásne otvorené svetlé prostredie na šiestom poschodí Vám zaručí pokoj a hodiny kvalitného oddychu.

Alexandra šport hotel ***
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a toaletou. Pre zabezpečenie komfortného pobytu hostí v nich nechýba káblová TV, minibar a bezplatné pripojenie na WIFI. Jednolôžkové izby Standard a apartmány sú vybavené LCD televízormi. Všetky naše jednolôžkové izby (okrem imobilných) majú k dispozícii posteľ o rozmere 160×200 cm. To znamená, že sa na nich pohodlne vyspí aj partnerská dvojica.

K ubytovaniu máte možnosť doplatenia raňajok, ktoré sú podávané bufetovou formou v hotelovej reštaurácii EUROPA.


Služby
- Uzavreté parkovisko monitorované kamerovým systémom
- Sekretárske služby / kopírovanie, scanovanie
- WiFi pripojenie na internet v priestoroch hotela bez poplatku
- Informačné služby
- Pranie a žehlenie bielizne
- Hotelový trezor na recepcii
- Možnosť pobytu so psom

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.