Alexandra hotel ****

Business, congress & relaxPonúkame k dispozícií 40 izieb s kapacitou 75 lôžok (s našimi novopostavenými priestormi poskytneme ubytovanie až pre 147 osôb + 15 prísteliek, v prípade veľkých skupín od 120 hostí vypracujeme cenovú ponuku na mieru)

Alexandra hotel ****

Alexandra hotel ****

Business, congress & relaxPonúkame k dispozícií 40 izieb s kapacitou 75 lôžok (s našimi novopostavenými priestormi poskytneme ubytovanie až pre 147 osôb + 15 prísteliek, v prípade veľkých skupín od 120 hostí vypracujeme cenovú ponuku na mieru)

Adresa: Dvory 581, 02001 Púchov
Telefón:042/4666 000, 4666 001
E-mail:recepcia@alexandrahotel.sk
Hotel managermanager@alexandrahotel.sk
Marketing managermarketing@alexandrahotel.sk
F&B managerprevadzka@alexandrahotel.sk

Ak sa Vaše kroky budú uberať smerom na Horné Považie a ocitnete sa v blízkosti mesta Púchov, využite jedinečnú príležitosť nechať sa rozmaznávať komfortom a výhodami Alexandra Business Hotela ****. Luxusný hotel je nenápadne situovaný na okraji mesta, so strategickou polohou, ktorá umožňuje ľahkú dostupnosť jeho centra, a zároveň sa nachádza v blízkosti hlavnej diaľničnej tepny, vzdialenej necelých deväť kilometrov.

Klientom ponúkame k dispozícií 40 izieb s kapacitou 75 lôžok (s našimi novopostavenými priestormi poskytneme ubytovanie až pre 147 osôb + 15 prísteliek, v prípade veľkých skupín od 120 hostí vypracujeme cenovú ponuku na mieru) a kongresové miestnosti pre Vami želané využitie, s kapacitou 280 miest. Svojou vybavenosťou a účelovosťou sú vhodné pre prestížne firemné akcie i významné rodinné udalosti. V Alexandra Hoteli**** nájdete popri hlavnému business zameraniu aj širokú škálu príležitostí tráviť Váš voľný čas príjemným spôsobom. Bowlingový klub s biliardom a nočný klub Alex sú ideálnym miestom pre zábavu a večerné akcie s priateľmi. Určite oceníte naše hotelové wellness a fitness centrum.

Fínska, parná alebo infra sauna, soľné inhalácie, tropický dážď, škótske streky, masáže, vírivka a profesionálni tréneri sa postarajú o maximálnu pohodu a uvoľnenie Vášho tela. Hotel sa môže pýšiť vynikajúcou medzinárodnou reštauráciou Karpatia. Špičkové vybavenie, nadštandardný servis a zameranie sa na absolútnu spokojnosť našich hostí, sú zárukou kvality a nápaditosti celého tímu ALEXANDRA HOTELA****, ktorý garantuje vysokú gastronomickú úroveň. Navštívte nás a my Vás presvedčíme...


PONÚKAME:
Reprezentatívne konferenčné miestnosti s najmodernejším technickým zariadením pre úspešnú realizáciu vašich podnikateľských aktivít

Maximálna bezpečnosť a pohodlie (kartový bezpečnostný systém, monitorované parkovisko, kamerový systém)

Reštaurácia & Lobby bar
Wellness & Fitness centrum
Bowling & Pizza bar
Night club Alex
Zimná záhrada
Vinotéka
Bytové centrum

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.