puchov.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Reality Púchov a jeho okolie - byty, domy, chaty a iné

Reality 1-20 z 461

REALITY Púchov a okolie

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Dátum pridania: 29.8.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v obci Dohňany, katastrálne územie Mostište (okr. PU). Pozemok má celkovú výmeru 4371 m2, je rovinatý. Je umiestnený v zastavanom území obce a v katastri vedený ako TTP (3264 m2) a zastavané plochy (1107 m2). K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov. Inžinierske siete sú pri pozemku. VÝBORNÁ CENA!!!

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vo veľmi žiadanej lokalite Púchov s výmerou 130 m2.  Priestor sa nachádza na prízemi, prístupová cesta je asfaltová, dopravné napojenie MHD, autobus. Podlahy sú keramické, vykurovanie  plynové, okná plastové. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 800 € + 200 € energie / mesiac aj s DPH. 

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Stavebný pozemok, Streženice - Keblie, 2000 m2 + 200 m2 prístupová cesta

Dátum pridania: 27.8.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v obci Streženice, časť Keblie. Pozemok má celkovú výmeru 2 000 m2, je trojuholníkového tvaru, má len veľmi mierny sklon, je oplotený, umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. Podľa územného plánu je však určený na výstavbu rodinného domu. K pozemku vedie vlastná asfaltová prístupová cesta s výmerou cca 200 m2, ktorá je súčasťou predaja a je zarátaná v cene pozemku. Inžinierske siete – voda, plyn a elektrina -  sú vzdialené cca 30 m od pozemku.  V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škôlka, detské ihrisko, reštaurácia, pohostinstvo a autobusové dopr. napojenie,...

Stavebný pozemok, Streženice - Keblie, 2000 m2 + 200 m2 prístupová cesta

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je rovinatý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 1908 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  Pozemok je vedený ako orná pôda V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 5 €/m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je svahovitý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 2 226 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemku je elektrina a vlastná studňa. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 9,60 €/ m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

VÝRAZNÁ ZĽAVA!!! Luxusná rodinná vila, Považská Bystrica časť Hliny, 718 m2

Dátum pridania: 31.8.2016

Ponúkame Vám na predaj luxusnú vilu vo veľmi žiadanej a tichej lokalite Považskej Bystrice časť Hliny. Nachádza sa na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 474 m2. Dom je stavaný na trvalé obývanie,ale je možné ho využívať ako rekreačné či letné sídlo. Dom je koncipovaný ako priestranný, čiastočne otvorený, s rôznymi zónami a prvkami luxusného bývania, pre jednu alebo viacero generácií. Prešiel kompletnou rekonštrukciou z kvalitných materiálov ( 2013):, plastové oná, vnútorné dlažby a plávajúce podlahy;80 % omietok; celý dom je novo vymaľovaný a natretý; nový je aj plynový kotol, čerpadlá a AL vložka v komíne;polovica dverí je nová a polovica renovovaná; drevená časť oplotenia okolo domu je nová (oplotenie je kombinované - kameň a drevo);nová je aj časť zámkovej dlažby s obrubníkmi pred domom;ale aj ďalšie detaily sú nové, prípadne zmodernizované,  Dom má dve podlažia a prístavba je jednopodlažná:  hlavný obytný priestor: kuchyňa, priestranná obývacia izba, kúpeľňa, 2 spálne/izby; dopňujúci obytný priestor (samostatná obytná jednotka, veľkosť cca 50 m2): 1 veľká spálňa/izba s veľkými úložnými a šatníkovými priestormi a samostatnou kúpeľňou; relaxačný priestor: veľká miestnosť na biliard alebo stolný tenis; priestranný balkón poskytujúci úplné súkromie a dostatok miesta na posedenie, stolovanie i oddych; oddychovo-regeneračný priestor: bazén s protiprúdom, sauna, kúpeľňa, izba s kuchynkou a s východom do záhrady plnej zelene; praktický priestor: práčovňa s priestorom na sušenie bielizne, lokalizovaná hneď vedľa východu do záhrady (jednoduchý prístup von za účelom sušenia bielizne vonku v peknom počasí). Je v ňom spolu 5 WC (všetko nové), 2 vane, 1 sprcha. Dom má 2 kuchyne: hlavnú kuchyňu a ďalej izbu so samostatným kuchynským kútom. Dom má 2 kozuby: jeden vnútorný kozub a jeden umiestnený vonku.  Hlavné priestory sú klimatizované.Dom je napojený na zemný plyn, kanalizáciu, vodovod, el.rozvod 3 x 380 V, telefónnu sieť.Dom má vnútornú rozlohu cca 450 m2. Rozloha pozemku je 718 m2 (pozemok je široký 18 metrov). V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Možnosť prenájmu za 1000€/mesačne.

VÝRAZNÁ ZĽAVA!!! Luxusná rodinná vila, Považská Bystrica časť Hliny, 718 m2

Reprezentatívne administratívne priestory, ArtPassage, Trenčín, 80 m2

Dátum pridania: 30.8.2016

Na prenájom lukratívne administratívne priestory, nachádzajúce sa na druhom nadzemnom podlaží polyfunkčného objektu ArtPassage v centre mesta Trenčín, na Legionárskej ulici. V ponuke je administratívny priestor s úžitkovou plochou 80 m2.  Kancelária bude po vzájomnej dohode majiteľa s novým nájomcm stavebne dokončená podľa požiadaviek nového nájomcu a pripravená k užívaniu. Súčasťou tohto priestoru je vlastné sociálne zariadenie a priestor na malú kuchynku. Priestor sa prenajíma bez zariadenia, je klimatizovaný a vykurovanie je riešené centrálne s tým, že v každom priestore sú samostatné merače energií. Pri realizácii týchto priestorov, boli a budú použité najmodernejšie a najkvalitnejšie materiály a prvky, takže priestory sú vysoko reprezentatívne ako pre malé, tak aj pre stredné firmy. Lukratívnosť priestoru spočíva aj v možnosti využitia zimnej záhrady umiestnenej na streche objektu napr. na rokovania. Ďalšou výhodou je nepochybne aj lokalita v ktorej sa polyfunkčný objekt ArtPassage nachádza – v centre krajského mesta s veľmi dobrou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena za prenájom tohto priestoru je 555,-€/mes. + DPH + energie. 

Reprezentatívne administratívne priestory, ArtPassage, Trenčín, 80 m2

Výrazná zľava ! Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 7 394 m2

Dátum pridania: 30.8.2016

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok vo veľmi žiadanej lokalite Považskej Bystrice, časť Jelšové. Pozemok je čiastočne rovinatý a čiastočne svahovitý, slnečný s výmerou až 7 394 m2. Na pozemku sú všetky IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) a k pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinnej vily, prípadne viacerých rodinných domov. Dá sa rozparcelovať po 1 000 m2 pre 6 pozemkov. V katastri je vedený ako orná pôda. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola, pumpa, do centra mesta je to len pár minút. Cena pozemku je 33 €/m2. VÝBORNÁ PONUKA V JEDNEJ Z NAJLUKRATÍVNEJŠÍCH MESTSKÝCH ČASTÍ mesta Považská Bystrica. 

Výrazná zľava ! Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 7 394 m2

Pekný stavebný pozemok, Papradno 447 m2

Dátum pridania: 30.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, svahovitý, slnečný pozemok o výmere 447 m2. Pozemok sa nachádza v katastri obce Papradno a  je vhodný na stavbu RD alebo rekreačnej chaty. Je takmer štvorcového tvaru, z jednej strany susediaci plot, plyn je dovedený pri ceste, voda je riešená studňou. Prístupová cesta je asfaltová. V okolí dostatočná občianska vybavenosť. Pekné okolie a príroda. Cena pozemku je 6 000 €

Pekný stavebný pozemok, Papradno 447 m2

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, slnečný pozemok neďaleko Považskej Bystrice v katastrálnom území obce Udiča. Pozemok je svahovitý, nachádza sa mimo zastavaného územia v tichej lokalite na samote s výmerou 9 785 m2. Pozemok je z časti orná pôda - 6333 m2, a z časti lesný pozemok - 3 059 m2, ostatnú časť tvorí cesta 393 m2. Približne 300 m od pozemku vedie elektricé vedenie, možnosť vybudovať vlastnú studňu. Pozemok pretína turistický chodník,  je vhodný na rekreačné účely, na výstavbu chaty... Cena pozemku je 8 €

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na prenájom veľký a zároveň veľmi pekný,  zrekonštruovaný  3 izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite  v Trenčíe - Zlatovce na ul.  Staničná. Nachádza sa na 5/5 poschodí zatepleného bytového domu a výmerou 88 m2 +  balkón + logia 7 m2 + garáž. Garáž nie je podmienkou prenájmu. V byte sú vymenené plastové okná, laminátové a keramické podlahy, murované jadro, kúpeľňa pekne zrekonštruovaná s vaňou a bidetom + oddelené WC, vstavané skrine, vlastný plynový kotol. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť + parkovanie pri dome ako aj v garáži. Nájom je 450 €/mesiac + 180 € energie / mesiac bez DPH. Pri prenájme aj garáže + 30 € / mesiac. Nájom sa vypláca do 10. dňa v mesiaci vopred. 

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2

Nová cena !! Veľký 2-izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Nová Dubnica, 69 m2 + balkón + pivnica

Dátum pridania: 28.8.2016

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izb. byt vo veľmi žiadanej lokalite v Novej Dubnici na ulici Duklianskych hrdinov. Nachádza sa na 4/4 poschodí panelového domu s balkónom a pivnicou. Výmera bytu je 69 m2 a je po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je priestranný s veľkou chodbou, pôvodným jadrom, okná sú plastové, podlaha je laminátová. Do obývacej miestnosti je vstup z chodby aj z kuchyne. Okolie domu je veľmi pekne upravené ( výsadba zelene, detské ihrisko, kľud, relax ). Parkovanie pri ceste ako aj na parkovisku, kompletná občianska vybavenosť. Nájom 120 € / mesiac aj s energiami pre 2 osoby.

Nová cena !! Veľký 2-izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Nová Dubnica, 69 m2 + balkón + pivnica

3-izbový byt v NOVOSTAVBE, Nemšová – Ul.Osloboditeľov, 78 m2

Dátum pridania: 27.8.2016

Ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe skolaudovanej v r.2008, v obci Nemšová na Ulici Osloboditeľov. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 78 m2 a jeho súčasťou sú dva balkóny. Nachádza na 1. poschodí v 4-poschodovom, zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt je vo výbornom stave: sú tu plastové okná, laminátové/keramické podlahy, murované jadro a krásna priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, novšia kuchynská linka na mieru,  IT sieť. Byt je slnečný a priestranný. Súčasťou bytu je aj pivnica s výmerou 2,8 m2, vlastné parkovacie miesto pred bytovým domom a podiel na spoločnom pozemku 127,5 m2. Vykurovanie a ohrev vody je centrálny z vlastnej kotolne, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Na streche bytovky sú umiestnené soláne panely na ohrev vody. Každý byt má samostatné merače. Areál v ktorom sa bytový dom nachádza má celkovú výmeru až 4000 m2, je kompletne celý oplotený, vstupná brána do areálu je na diaľkové ovládanie. V areáli sa nachádza aj altánok s krbom, detské ihrisko s pieskoviskom a trampolínou, ktoré sú k dispozícii pre všetkých majiteľov bytov. V blízkosti je kompletné občianske vybavenie... VÝBORNÁ PONUKA!!!!

3-izbový byt v NOVOSTAVBE, Nemšová – Ul.Osloboditeľov, 78 m2

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký,  stavebný a  rovinatý pozemok o výmere 2500 m2. Nachádza sa vo veľmi peknej a tichej lokalite. Blízko pozemku je vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu alebo viacerých domov. Prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Výhodou je dopravné napojenie, v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. V okolí  je škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Pozemok je možné rozdeliť na dve časti.  Cena pozemku je 33 € /m2.

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý stavebnýn pozemok o výmere 1250 m2.  V blízkosti sa nachádza vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu, prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Pozemok je možno rozšíriť až na 2500 m2. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť : škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Výhodouje , že v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. Cena pozemku je 33 €/m2.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný, mierne svahovitý pozemok v obci Prečín. Pozemok je určený na výstavbu rodinných domov. Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku. Priamo za pozemkom sa nachádza les. Pozemok je veľmi slnečný. Možná dohoda.

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, čiastočne  zariadený 4 + 1-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. Nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru 137,04 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Aj detské izby, spálňa a obývacia izba majú vstupy na druhý balkón/terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je veľmi luxusne prevedený. V obývacej izbe nechýba krb, v kuchyni s kuchynskou linkou na mieru sú značkové vstavané spotrebiče. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo, vlastná pivnica (na chodbe pri byte)...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!!

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame Vám na predaj peknú chalupu v Zliechove okr. Ilava. Nachádza sa vo veľmi žiadanej a tichej lokalite na rovinatom pozemku , ktorý je postupne svahovitý, kde je záhrada. Dom je kompletne zrekonštruovaný ,zateplená fasáda z 3 strán, strecha nová, sedlová, má 3 poschodia a 5 izieb, prízemie, poschodie, podkrovie. Na prízemí je kuchyňa, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa. V pivnici je dielňa, elektrický kotol , ktorý je napojený na etážové kúrenie.V dome sú liatinové radiátory, krb dokáže vykúriť celú chalupu. Na každom poschodí sa nachádza kúpeľňa.Dom má nové plastové okná, nové plávajúce a keramické  podlahy, nové točené schodisko, drevené obklady. Pri dome je drevený altánok so záhradným grilom. Z terasy veľmi pekný výhľad na Strážovské vrchy. Chalupa je vhodná na celoročné bývanie alebo ako rekreačná chata, taktiež vhodná na podnikanie. V okolí dostatočná občianska vybavenosť, v zime možnosť lyžovania v SKI Čičmany, v lete turistika, hubárčenie... Cena je 80 730 €

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru až 140,91 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom – z izieb a spálne je vchod na terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. Cena bytu je Dohodou. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jilemnického ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich (rovnaké byty s rovnakou dispozíciou a výmerou sú k dispozícii aj na 2., 3. a 4. nadzemnom podlaží), v objekte je výťah. Byt má výmeru neuveriteľných 154,61 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU
Reality 1-20 z 461

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty933.98 €Zostup
byty 1-izbove984.67 €
byty 2-izbove679.63 €
byty 3-izbove911.73 €Vzostup
byty 4- a viac izbove999.50 €
byty garsonky1173.00 €
domy313.86 €Vzostup
novostavby1634.00 €
pozemky16.84 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Púchove? Inzerujte na stránkach mesta a vaše reality sa zobrazia aj na mape mesta a na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Púchov, Beluša, Dolná Breznica, Horná Braznica, Ladce, Lednické Rovné, Nimnica, Nosice, Sverepec, Visolaje, Vieska-Bezdedov
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang