puchov.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Alexandra šport hotel ***

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku.

Alexandra šport hotel ***

Alexandra šport hotel ***

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku.

Adresa: ul. 1.mája 899, 02001 Púchov
Telefón: 042/463 1451, 463 1452
Fax: 042/465 3264
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: recepcia@alexandrasporthotel.sk
Hotel Manager manager@alexandrasporthotel.sk
Marketing manager marketing@alexandrahotel.sk
Alexandra šport hotel ***

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku. Hostia majú možnosť ubytovania v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch a izbách pre imobilných hostí. K dispozícii je hotelové relaxačné centrum a fitness. Celková kapacita hotela dosahuje 105 osôb. V prípade väčších skupín dokážeme, vďaka našim spriazneným partnerom, zabezpečiť i ubytovanie vyššieho počtu hostí.

V rámci gastronomickej ponuky majú naši hostia skutočne na výber. Našu medzinárodnú reštauráciu Európa dopĺňa tradičná kuchyňa Koliby, ktorá má na Slovensku svoje dôležité a stabilné miesto a nemala by chýbať v žiadnom poctivom reštauračnom zariadení.

Vaše rodinné udalosti a konferenčné aktivity dokážeme zastrešiť našou priestrannou hlavnou sálou a vhodné miesto pre fajčiarov poskytuje náš cigarový salónik. Zorganizujeme Vám krásnu oslavu narodenín, svadobnú hostinu, pomôžeme pri Vašich kongresových aktivitách a poskytneme dôslednú asistenciu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Pokiaľ sa zaujímate o aktívne strávenie Vašich dní, nenechajte si ujsť naše fitness centrum, prípadne si odbehnite cez ulicu do športového areálu. Vaša pohoda a relax sú zaručené i vďaka nášmu wellness centru. Krásne otvorené svetlé prostredie na šiestom poschodí Vám zaručí pokoj a hodiny kvalitného oddychu.

Alexandra šport hotel ***
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a toaletou. Pre zabezpečenie komfortného pobytu hostí v nich nechýba káblová TV, minibar a bezplatné pripojenie na WIFI. Jednolôžkové izby Standard a apartmány sú vybavené LCD televízormi. Všetky naše jednolôžkové izby (okrem imobilných) majú k dispozícii posteľ o rozmere 160×200 cm. To znamená, že sa na nich pohodlne vyspí aj partnerská dvojica.

K ubytovaniu máte možnosť doplatenia raňajok, ktoré sú podávané bufetovou formou v hotelovej reštaurácii EUROPA.


Služby
- Uzavreté parkovisko monitorované kamerovým systémom
- Sekretárske služby / kopírovanie, scanovanie
- WiFi pripojenie na internet v priestoroch hotela bez poplatku
- Informačné služby
- Pranie a žehlenie bielizne
- Hotelový trezor na recepcii
- Možnosť pobytu so psom

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Púchov, Beluša, Dolná Breznica, Horná Braznica, Ladce, Lednické Rovne, Nimnica, Nosice, Sverepec, Visolaje, Vieska-Bezdedov
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang